Listat renditëse të studentëve fitues për ciklin e dytë të studimeve “Master i Shkencave”

Kolegji Universitar “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (CIT) publikon listat e studentëve fitues për programet e studimit Master i Shkencave.

Regjistrimet do të kryhen pranë sekretarive mësimore, deri më datë 17 Nëntor 2021.

Fakulteti i Inxhinierisë

Fakulteti i Inxhinierisë, Master i Shkencave në Inxhinieri Softuerike

Fakulteti i Inxhinierisë, Master i Shkencave në “Inxhinieri Kompjuterike dhe Teknologji Informacioni” me profil: “Rrjetet Kompjuterike dhe Siguria Kibernetike”, “Inxhinieri Kompjuterike dhe Big Data”, “Multimedia-Dizajn”

Fakulteti i Ekonomisë

Fakulteteti i Ekonomisë, Master i Shkencave në “Administrim Biznesi

Fakulteti i Ekonomisë, Master i Shkencave në “Administrim Biznesi dhe Teknologji Informacioni”

Fakulteti i Ekonomisë, Master i Shkencave në “Financë dhe Kontabilitet

Fakulteti i i Ekonomisë, Master i Shkencave në “Marketing Digjital

Njoftim për aplikantët që janë poshtë vijës së kuqe!

Të nderuar aplikantë që jeni të renditur poshtë vijës së kuqe, ju sqarojmë se edhe sikur të gjithë kandidatët fitues (mbi vijën e kuqe), në listat paraprake të shpalluara të regjistrohen në CIT, sërisht mbeten kuota të lira.

Urojmë të shihemi së shpejti në Institutin Kanadez të Teknologjisë!